Genta Ismajli është bërë bionde

Prishtinë | 13 Qer 2019 | 13:13 | Nga Ekonomia Online

Genta tashmë është bërë me flokë të bardhë.

Ajo njihet si një nga brunet më të bukura të estradës, por këngëtarja Genta Ismajli jo rrallëherë ka guxuar të eksperimentojë me dukjen e saj, e sidomos me flokët.

Por, këtë herë duket se Genta të ndryshojë drastikisht.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet para një vetura dhe e veshur me shumë stil, ndërsa ka treguar se është në Chicago, në vendin ku është rritur.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme