Genta Ismajli zbulon gjininë e binjakëve që po pret

Prishtinë | 04 Dhj 2021 | 19:35 | Nga Ekonomia Online

Genta Ismajli po bëhet nënë për herë të parë.

Ndonëse fillimisht e mbajti të fshehur shtatzëninë e saj pak javë para lindjes Genta e ka konfirmuar shtatzëninë e saj duke treguar se pritja e ëmbël po i shpërblehet asaj dhe Ustës me dy binjakë.

Këngëtarja ka organizuar një baby shower ku ka treguar se ajo dhe Usta po bëhen prindër të një djali dhe një vajze.

Gëzimin e madh të tyre çifti e ndanë edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

Të ngjashme