Georgina tregon këmbët e saj të gjata

Prishtinë | 10 Tet 2019 | 16:22 | Nga Ekonomia Online

Georgina Rodriguez ka provokuar me fotografinë e fundit.

Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, ku shfaqet shumë joshëse.

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo së fundi ka udhëtuar për në Kinë, ku po punon për një projekt të ri.

Së fundi, ajo pozoi nga vetura, e veshur shumë shkurt, ndërsa kishte ngritur këmbën sipër dhe dukej shumë provokuese.

Për ndryshe, Georgina njihet edhe për format e përkryera trupore, për të cilat kujdeset në palestër. /ln

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme