Georgina zhvishet për punë (Foto)

Prishtinë | 16 Sht 2020 | 12:18 | Nga Ekonomia Online

Georgina Rodriguez kap vëmendjen e medieve rozë dhe të fansave të saj të shumtë sa herë që poston foto.

Partnerja e Cristiano Ronaldos u bë kryetemë e medieve rozë me veshjet elegante në tapetin e kuq në Festivalin e Filmit në Venecia. . Një nga veshjet ishin të kreatores shqiptare, Lia Stublla.

Së fundi, Rodriguez ka postuar fotografi nga prapaskenat e realizimit të një fotosesioni të ri, në të cilin shfaqet tejet e “nxehtë”.

Ajo kishte veshur një palë bikini të verdha me të zezë, në të cilat theksonte fizikun e përsosur.

“Ditë pune” ka shkruar ajo poshtë fotos, ku ekspozon format e saj të bëshme fizike.

View this post on Instagram

Work day 👙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

💗

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme