Getinjo feston ditëlindjen e 30-të

Prishtinë | 13 Qer 2021 | 10:17 | Nga Ekonomia Online

Rep-artisti i njohur, Getinjo, gjatë ditë së sotme (e diel) feston ditëlindjen e 30-të.

Këtë ai e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, teksa shumë të afërt të tij e uruan reperin.

Ndër ta ishin edhe figura publike, që zgjodhën të shpërndajnë fotografi së bashku me të.

Sidoqoftë kësaj, Mozzik, vëllai i tij, mori më shumë vëmendje me postimin e tij për Getinjon.

Në anën tjetër, reperi kishte shkruar një mesazh për ditën e tij në veçantë, në rrjetin social Instagram.

“Unë nuk jam duke u bërë më i vjetër, por më i mirë dhe më i madh”, u shpreh Getinjo.

Ndërkohë theksojmë se “S’jam dorzu” është kënga e tij e fundit, që erdhi si duet me Stresin.

Të ngjashme