Getinjo feston ditëlindjen, ja sa vite mbush ai

Prishtinë | 13 Qer 2022 | 16:25 | Nga Ekonomia Online

Sot është një ditë speciale për Getionjon pasi feston ditëlindjen. Reperi i njohur kosovar mbush 31 vjeç.

Krahas fotografisë që ka publikuar në Instagram, përmes së cilës ka zbuluar se sa vjeç ka bërë, nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë dhe fansat.

Getinjo është një ndër reperët më të suksesshëm shqiptar, i cili së bashku me vëllanë e tij Mozzik kanë sjell shumë hite ndër vite.

Por ndryshe nga Mozzik, Getinjo është munduar që ta mbajë larg vëmendjen së mediave jetën private dhe nuk dihet pothuajse asgjë për të.

Të ngjashme