Getinjo paralajmëron projektin “Fenomenal”

Prishtinë | 16 Tet 2020 | 21:28 | Nga Ekonomia Online

Rep-artisti i njohur, Getinjo, vazhdon të jetë ndër më të kërkuarit në tregun shqiptar.

Ai përmes imazheve dhe videove në rrjete sociale mban të informuar fansat rreth jetës personale, përfshirë karrierës personale.

Në një postim të fundit në Instagram, reperi ka bërë të ditur se në muajin tetor do të landohet projekti më i ri.

“Fenomal” mban titullin kënga e re, e cila është realizuar në Izsogood Studio.

Po ashtu ai nuk e lënë pa ndarë disa sekuenca nga prodhimtaria e tij muzikore, teksa bëri të ditur se do të lansohet me klip.

Vlen të përmendet se para tre muaj, Getinjo hodhi në treg këngën “P9” që përmbante tekst eksplicit. 

Të ngjashme