Ghetto Geasy paralajmëron lansimin e një “bombe”

Prishtinë | 12 Shk 2019 | 10:52 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, ka paralajmëruar lansimin e një “bombe”.

Në një postim në Instagram, Ghetto Geasy ka thënë se ka ardhur “koha për me e lëshu një bombë”.

Projekti i tij i fundit është bashkëpunimi me Florin dhe Brunon në “Mori”.

https://www.instagram.com/ghettogeasy/?utm_source=ig_embed
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme