Ghetto Geasy paralajmëron lansimin e një “bombe”

Prishtinë | 12 Shk 2019 | 08:56 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur kosovar, Getoar Selimi, ka paralajmëruar lansimin e një “bombe”.

Në një postim në Instagram, Ghetto Geasy ka thënë se ka ardhur “koha për me e lëshu një bombë”.

Projekti i tij i fundit është bashkëpunimi me Florin dhe Brunon në “Mori”.

View this post on Instagram

Koha per me leshu nje ? …

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme