Gigi Hadid mbështet vëllanë e saj dhe Dua Lipën, publikon këtë foto të tyre

Prishtinë | 25 Nën 2019 | 14:00 | Nga Ekonomia Online

Gigi ndihet krenare me vëllain e saj dhe Dua Lipën.

Modelja e famshme, Gigi Hadid, që nga fillimet e para të romancës së vëllait të saj me Dua Lipën i ka mbështetur ata.

Së fundmi çifti morën pjesë në ceremoninë e American Music Awards në Microsoft Theatre të Los Angelesit.

E pikërisht nga ajo paraqitje Gigi e ka ndarë me ndjekësit një foto të tyre dhe pranë postimit i ka etiketuar ata.

Të ngjashme