Gili rikthehet me “Fustani”

Prishtinë | 11 Kor 2019 | 14:11 | Nga Ekonomia Online

Gili i rikthehet skenës muzikore me këngën “Fustani”.

Këngëtarja e njohur kosovare pasi i kishte hyrë një diete për humbje të peshës dhe i riktheu format trupore, tani ka publikuar projektin e ri muzikor, baladën që flet për thyeje të zemrës.

Si zakonisht, për muzikën dhe tekstin e kësaj kënge u përkujdes bashkëshorti i saj, Ilir Berani.

Videoklipin e kësaj këngë mund ta shihni duke klikuar në këtu:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme