Gjakovarët që japin këshilla dashurie në “Tik-Tok”

Prishtinë | 13 Qer 2022 | 13:07 | Nga Ekonomia Online

Janë shokë të ngushtë.

Altin Zherka dhe Roni Juniku nga Gjakova, por që jetojnë në Belgjikë kohët e fundit janë komentuar shumë.

Të dy së bashku postojnë video qesharake në lidhje me vendlindjen e tyre, Gjakovën.

Por, ajo çfarë bëri që Altini dhe Roni të marrin mijëra klikime është krejt diçka tjetër.

Në videot e tyre, ata kanë zbuluar disa nga gënjeshtrat që thonë vajzat dhe djemtë në takimet e para.

Po ashtu, ndanë edhe disa nga eksperiencat e tyre me vajza.

Ndryshe, Altini dhe Roni prej vitesh janë shokë të ngushtë. 

Për ta shikuar materialin e përgatitur nga gazetarja Egzona Shahini, e mësoni duke klikuar në video. 

Të ngjashme