Gjiko aludon në një martesë me Elita Rudin (Video)

Prishtinë | 12 Mar 2017 | 11:55 | Nga

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, ka bërë aludimin më të madh se është në lidhje me prezantuesen seksi Elita Rudi dhe se me të po planifikon edhe të ardhmen.

Ai në një intervsitë për inTV para një prej koncerteve të tij, në pyetjen e prezantuesit se nëse po mendon për nuse pas gjithë suksesit në muzikë, u përgjigj në mënyrë konkrete duke aluduar se ai tashmë ka gjetur nusen e tij.

“Esenca e njerëzimit është që të riprodhohemi. Që të gjejmë dikë me gjene të bukura. Natyrisht, një nuse të re, të bukur të mirë nga Gjakova”, aludoi reperi nga Peja.

Ky është aludimi më i madh i Gjikos për lidhjen e tij, pas fotove që qarkulluan bashkë me bukuroshen nëpë supermarkete.

Gjiko lanson sot (e dielë) projektin e tij të ri të titulluar “Yjet Nalt”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme