Gold AG me të dashur në Ulqin

Prishtinë | 23 Kor 2016 | 16:04 | Nga

Arian Agushi kohëve të fundit është reperi më i suksesshëm në vend, ai po ashtu është edhe shumë i përfolur në media.

Ai së fundmi përveç angazhimeve të shumta që ka me mbrëmje muzikore si në vend ashtu dhe jashtë, Goldi po gjen kohë edhe për tu relaksuar.

Në disa foto të dërguara nga lexuesit e Gazetës Blic shihet ai së bashku me shoqërinë tij duke pushuar në plazhin e Ulqinit.

Goldi zakonisht nuk bënë publike jetën e tij private, se a ka diçka të reja nga ai nuk dihet ende.

Femra që shihet pranë tij nuk dihet se kush është, vetëm se duket mjaft seksi!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme