Greta Koçi feston ditëlindjen, mbush 30-të vjet

Prishtinë | 26 Sht 2021 | 12:14 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi sot (e diel) po feston ditëlindjen.

Greta ka mbushur 30-të vjet, ndërsa ka pranuar urime të shumta nga fansat dhe miqtë e saj.

Vet këngëtarja postoi një imazh në llogarinë e saj në Instagram, në mbishkrimin e të cilës tregoi se ka ditëlindjen.

“Sot kam ditëlindjen. 30”, ka shkruar Greta sipër imazhit ku shihet e veshur me një fustan të kuq, teksa shijonte një ëmbëlsirë.

Një urimi të veçantë për të ka bërë edhe motra e saj, Eni e cila e quajti personi më i shtrenjtë dhe mikesha më e mirë e saj.

Ndryshe, Greta ka kohë që ku ka lansuar një projekt të ri, kënga e fundit mbetet “Dola n’penxhere”. /Telegrafi

Të ngjashme