Greta Koçi kryen ndërhyrje estetike (Foto)

Prishtinë | 01 Shk 2018 | 19:19 | Nga

Këngëtarja e njohur, Greta Koci është një ndër personazhet më të komentuara në rrjetet sociale për shkak të anës profesionale, por edhe personale.

Këngëtarja është përfolur shpesh për ndërhyrjet estetike, por gjithmonë e ka mohuar.

Së fundmi Greta Koci ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke bërë “microblading”, i njohur si vizatimi i vetullave.

Në videon e publikuar shihet qartë ndryshimi i vetullës së saj dhe vetullës tjetër pas ndërhyrjes estetike.

78560-640-0-5a724b435aeb4
78559-640-0-5a724b435ac5b
78558-640-0-5a724b435a091

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme