Gruaja e Adam Levine thotë se largimi i tij nga “The Voice” është gjë e mirë për të

Prishtinë | 06 Qer 2019 | 12:14 | Nga Ekonomia Online

Modelja e njohur,  Behati Prinsloo, është gruaja e këngëtarit, Adam Levine, ajo ka thënë se është e lumtur që burri i saj u largua nga juria e kompeticionit “The Voice”.

Këtë e tha Prinsloo në një intervistë për “Today”.

“Largimi i tij është një lajm i mirë për mua, por edhe një lajm i mirë për fëmijët”.

“Ai është në turne në këtë moment. Ai është i ngazëllyer për të mbërri në shtëpi dhe për herë të parë nuk ka asgjë për të bërë. Unë nuk do të di çfarë të bëjë me të?”, ka thënë Prinsloo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme