Gruaja e ministrit pozon nudo për të ndihmuar të shoqin

Prishtinë | 03 Kor 2016 | 16:24 | Nga

Ka vendosur të pozojë nudo dhe fotot e saj të mos i mbajë të fshehta. Pak e cuditshme për një femër që është bashkëshortja e ministrit të Turzimit, por në fakt Milena Santos ka vendosur të ndihmojë të shoqin me këtë zgjedhje.

Ajo ka qenë një Miss BumBum dhe hiret e saj i shfrytëzon për të ndjellë turistët e huaj, të vijnë në Brazil duke kontribuar kështu në suksesin e Ministrisë së Turizmit.

Milena ka mijëra fansa që ndjekin me kërshëri publikimet e saj të nxehta.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme