Hadid ecë me një këpucë në pasarelë

Prishtinë | 12 Sht 2017 | 15:22 | Nga

Gigi Hadid është një nga modelet më të zonja të momentit dhe këtë e tregoi më së miri në pasarelë të hënën, ku u detyrua të ecte me një këpucë.

22-vjeçarja e kaloi më së miri këtë problem në New York Fashion Week, pavarësisht se humbi një nga takat e saj para se të dilte në sfilatën e Anna Sui.

Duke treguar profesionalizmin e saj, Gigi u detyrua të ecte me një takë. Ende nuk dihet se çfarë kishte ndodhur dhe pse nuk arriti të përfundonte ndërrimin e veshjes, por ajo evitoi ndonjë rrëzim të mundshëm në mënyrë perfekte.

https://www.youtube.com/watch?v=3DhNz6fwfvo

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme