Hailey, një ambasadore e bukurisë

Prishtinë | 06 Dhj 2016 | 23:13 | Nga

Bukuroshja bionde, Hailey Baldwin, ishte në qendër të vëmendjes në ngjarjen e organizuar nga brendi “ModelCo” në Australi.

Hailey Baldwin, mëngjesin e së hënës, është siguruar që vëmendja e të gjithëve të jetë tek ajo, kur është paraqitur me një fustan të shkurtër, që ia zbulonte këmbët e saj tërheqëse.

Vajza e aktorit të Hollivudit, Stephen Baldwin, ka dëshmuar edhe një herë pse brendi australian i produkteve të bukurisë e ka përzgjedhur atë si ambasadore të kompanisë.

Ish e dashura e Justin Bieberit ka rrezatuar bukuri teksa ka pozuar për një sërë fotografish.

Fustani me një krahë i njëzetvjeçares kishte ngjyrë rozë, të argjendtë dhe të bardhë, derisa ishte dizajnuar në atë mënyrë që vëmendjen ta fokusonte tek këmbët e saj joshëse.

Famous father: Daughter of Hollywood actor Stephen Baldwin, the American showed just why the Australian beauty brand enlisted her as their latest glamorous ambassador

New start: The stunning blonde showed off her trim pins in a short dress as she attended the launch of her ModelCo product range at Sydney's Rose Bay

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme