Hajnat “vizitojnë” shtëpine e Bella Thornes dy herë brenda javës

Prishtinë | 03 Sht 2018 | 17:21 | Nga

Bella Thorne po e kalon një javë të vështirë, ngase hajnat nuk po e lënë të qetë.

Sipas TMZ grabitësit kanë hyrë në shtëpinë e saj vetëm disa ditë pasi një vjedhje ishte tentuar pikërisht në këtë shtëpi.

Ata janë larguar me gjësende në vlerë prej 150 mijë dollarë.

Sipas policisë ata kanë thyer dritaren në pjesën e përparme të shtëpisë, si dhe janë kapur nga kamerat e sigurisë megjithatë fytyrat i kanë mbuluar.

Veç Bellas, që u “vizitua” dy herë brenda javës nga hajnat, edhe shtëpia e Christina Milian ishte vjedhur dy herë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme