Haliey Bieber me pamje të re

Prishtinë | 13 Dhj 2018 | 14:01 | Nga Ekonomia Online

Hailey Bieber tashmë gruaja e këngëtarit të njohur, Justin Bieber është emri më i lakuar në media.

Kjo për faktin se është modelja më e njohur, si dhe për jetën e saj private së bashku me bashkëshortin e saj Justin Bieber.

Ajo në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një foto me flokë të shkurta, ku këtë vendim kishte vendosur të merrte pa ndonjë arsye.

Ajo kohëve të fundit është përballur me shumë negativitet për shkak dramës Bieber-Gomez.

Hailey Baldwin Hair Makeover

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme