“Hallall e ke” u klikua 1 milion herë

Prishtinë | 02 Maj 2018 | 19:38 | Nga

Gjatë muajit shkurt, DJ PM, DJ Dagz dhe këngëtari Lindon sollën këngën e tyre me titull “Hallall e ke”.

Kjo këngë është pritur mirë nga publiku, dhe në vetëm një muaj pas lansimit, ka arritur të grumbullojë mbi një milion shikime në kanalin YouTube.

Pas këtij suksesi, dy DJ e famshëm shqiptarë kanë nisur punën në këngën e re, që pritet të vjen shumë shpejt.

Dyshja kësaj radhe kanë përzgjedhur që të bashkëpunojë me S4MM, i cili para dy jave solli këngën “Aye, Aye”.

“Ne po punojmë për këngën tonë të re. Qëndroni të gatshëm për njerëzit”, ka shkruar ndër të tjerash DJ Dagz.

Kënga e fundit e këngëtarit është shikuar mbi 500 mijë herë në YouTube, ndërsa ka paralajmëruar dhe projekte të reja gjatë verës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme