Halsey shtatzënë me fëmijën e saj të parë

Prishtinë | 28 Jan 2021 | 08:33 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja amerikane Halsey është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Lajmin ajo e bëri të ditur në Instagram ku publikoi një fotografi nën të cilën shkruhej: “Surprizë”, shkruan AP.

Nuk janë dhënë ende informata se kush është babi i fëmijës së këngëtares 26 vjeçare.

Halsey ka realizuar deri më tani tri albume dhe është e njohur për hitet e saj “Without me”, “Bat at Love” dhe “Closer”.

Një kohë të gjatë Halsey ka qenë në lidhje me reperin G-Eazy mirëpo ata i dhanë fund lidhjes së tyre pak vjet më parë.

Të ngjashme