Holmes dhe Foxx i japin fund lidhjes, shkak një 20-vjeçare

Prishtinë | 20 Gus 2019 | 13:37 | Nga Ekonomia Online

Çifti i njohur hollivudian, Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë. Thuhet se lidhja e tyre 6-vjeçare mori fund për shkak të disa fotografive që qarkulluan në rrjet.

Fituesi i Oscar u fotografua duke festuar me këngëtaren 20-vjeçare Sela Vave, gjë që nxiti spekulimet se Jamie po tradhtonte Katie.

Një burim ka cituar fjalët e aktores duke thënë: “Ajo çfarë bën Jamie është punë për të, ne nuk kemi qenë bashkë prej muajsh.”

Ata nisën lidhjen që në vitin 2013, rreth një vit pasi Kate u nda nga Tom Cruise. Në fillim mbanin një lidhje sekrete duke u takuar në hotele natën, por më vonë vendosën të shfaqeshin si një çift i dashuruar.

Të ngjashme