I dashuri i Gentës qenka milioner

Prishtinë | 22 Nën 2019 | 12:50 | Nga Ekonomia Online

Ka disa ditë që në media qarkullon një video dhe foto të këngëtares së njohur, Genta Ismajli, me partnerin e saj, i cili thuhet se është një biznesmen turk.

39-vjeçari Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij. Në rrjet qarkulloi një video e Gentës dhe Husen-it teksa kërcenin së bashku në një club nate dhe dukej se kishin shumë kimi me njëri-tjetrin.

Por deri tani nuk e kishim parë portretin e plotë të tij. Së fundmi në media është publikuar një foto e dyshes ku të dy dukeshin shumë qartë. Në foton në fjalë, Genta dhe Husen janë duke qeshur dhe duken mjaft mirë me njëri-tjetrin.

Të ngjashme