I gjobitën miqtë pas festës së ditëlindjes, reagon Bes Kallaku ironizon me policinë

Prishtinë | 23 Nën 2020 | 16:35 | Nga Ekonomia Online

Aktori i njohur Bes Kallaku para disa ditëve ka bërë një festë mjaftë interesante me rastin e ditëlindjes së tij.

Ai ka bërë një festë në një lokal në Tiranë, për shkak thyerjeve të rregullave të Covid-19, policia ka gjobitur miqtë pas festës dhe administratorin e lokalit.

Pas këtij veprimi ka reaguar edhe Bes Kallaku duke ironizuar gjobitjen e personazheve.

Ai ka ndarë një foto në llogarinë e tij në Instagram më saktësisht në instastory përkrahë Leonard Kokës, vëllait të ish-ministrit Lefter Koka, dhe përkrahë kësaj fotoje ai ka reagur duke i thënë disa fjalë.

“Flm që ishe dhe ti i pranishëm tek ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do të paguajë dhe gjobën e Ijes”, ka shkruar Besi përkrah fotos.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme