I kishte humbur në aeroport, Bebe Rexha e gjen gjerdanin e veçantë

Prishtinë | 29 Nën 2018 | 09:15 | Nga Ekonomia Online

Bebe Rexha është një prej këngëtaret më të suksesshme shqiptare në botën e shoubizit të huaj.

Bukuroshja jonë është mjaft aktive dhe udhëton shumë shpesh me aeroplan për në vende të ndryshme të botës.

E gjatë këtyre udhëtimeve ajo e kishte humbur gjerdanin ku shkruante edhe emri i këngëtares sonë.

Por, biondina jonë duket se e ka gjetur atë pas plotë dhjetë ditëve teksa e ka konfirmuar përmes rrjeteve sociale.

“E gjeta varësen time Bebe”, ka shkruar ndër të tjerash 27-vjeçarja në llogarinë personale në Instagram.

Kujtojmë se ajo e heq shumë rrallë aksesorin pasi e konsideron diçka të veçantë me të cilën identifikohet.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell në albumin e ri muzikor.

View this post on Instagram

? I found my bebe necklace ?

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme