Iggy Azalea e quan dembel Eminemin

Prishtinë | 16 Sht 2018 | 15:21 | Nga

Këngëtarja e famshme, Iggy Azalea, e ka quajtur dembel reperin Eminem pas lansimit të këngës diss “Killshot”.

Eminem i referohet si prositutë Azaleas tek kënga “Killshot” që ishte një diss për reperin Machine Gun Kelly.

Sigurisht që kjo nuk i ka pëlqyer Iggyt dhe ajo i është përgjigjur reperit përmes rrjetit social Twitter.

Ajo tha se një këngë nuk duhet të jetë e mbushur me emra të të famshmëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme