Iggy Azalea publikon këngën e re

Prishtinë | 03 Gus 2018 | 17:58 | Nga

Këngëtarja Iggy Azalea ka publikuar sot një këngë pa videoklip, e cila titullojet  “Survive the Summer” .
Kjo këngë është pjesë e albumit të këngëtarës që ka gjithsej gjashtë këngë dhe përfshin bashkëpunime me Tyga dhe Wiz Khalifa.

Reperja 28-vjeçare tha se para publikimit të këngës ishte nervoze sepse po kthehej në stilin e saj.

“U ndjeva sikur në një mënyrë ishga duke rrezikuar sepse po kthehasha në mikstape, formën time, pasi që viteve të fundit shkova kundër asaj që ishte mënyra ime drejtë suksesit” tha Iggy, transmeton Klan Kosova.

Kënga e fundit me videoklip nga këngëtarja Azalea është “Kream” në bashkëpunim me Tyga.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme