Ilda Bejleri bëhet lajm edhe kur vishet

Prishtinë | 20 Qer 2018 | 21:52 | Nga

Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive më të komentuara në mediat shqiptare. Ajo është shumë seksi dhe provokuese në të njëjten kohë, gjë që ngjall dhe debat. Ilda Bejleri është një nga gazetaret më të talentuara të sportit por që me veshjen elegante dhe tepër të ekspozuar tërheq gjatë gjithë kohës vëmendje.

Së fundmi gazetarja e Supersport ka qenë pjesë e mediave edhe për shkak të debatit që nxiti Mustafa Nanos, ku kritikonte Ildën për veshjen e saj në televizion.

Kësaj radhe, ajo ka vendosur “të vishet” por veshja për Ildën qenka më ‘keq’ se ‘zhveshja’. Me një palë jumpsuit (paliçeta) që nxirrnin në pah të gjitha format e saj,  gazetarja sportive  ka tërhequr vëmendjen mashkullore.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme