Ilda Bejleri ndahet papritur nga deputeti

Prishtinë | 12 Pri 2018 | 00:28 | Nga

Së fundmi u përfol shumë nëpër portale për një lidhje të mundshme mes moderatores seksi të futbollit, Ilda Bejlerit dhe deputetit Klevis Balliu.

Mirëpo çifti asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht mundësinë e të qenit në një lidhje së bashku.

I pyetur për marrëdhënien mes tyre, deputeti u shpreh se kjo gjë nuk kishte interes publik, por pranoi se Ilda është një nga femrat më të bukura të ekranit, me të cilën do të dëshironte të kalonte një fundjavë.

Por, sipas ‘newsbomb.al’, burime të afërta pranë çiftit kanë bërë me dije se Ilda dhe Klevisi nuk kanë më asnjë kontakt me njëri-tjetrin. Sipas tyre, lidhja mes çiftit ka marrë fund edhe pse po bënin plane për një bashkëjetesë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme