Iliri rrëzohet gjatë performancës në BBV

Prishtinë | 23 Jan 2022 | 15:34 | Nga Ekonomia Online

Ilir Shaqiri është balerini shqiptar i cili po pëlqehet për lojën brenda BBV.

Ai po shihet si fituesi i këtij formati nga një masë e madhe e publikut.

Por brenda shtëpisë ka edhe konkurrentë tjerë mjaft të fortë duke bërë garën më të ngushtë drejt çmimit të madh prej 100 mijë eruove.

Meqë njihet për profesionin e tij si balerin jo rrallë ai i ka mësur banorëve vallëzime të ndryshme.

Së fundmi, teksa ai bashkë me Tanin dhe Egzonën po përgatitin një kereografi, Ilirit i rrëshqet këmba dhe rrëzohet në dysheme.

Tutje Iliri ngritet menjëherë në këmbë dhe vazhdon vallëzimin duke treguar se nuk ishte diçka serioze.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme