Incident mes Marinës dhe Zerkës në spektaklin e humorit (Video)

Prishtinë | 15 Dhj 2019 | 15:37 | Nga Ekonomia Online

I ftuar dje në ‘Klanifornia’, këngëtari Young Zerka iu dorëzua pyetjeve të Marinës dhe zbuloi detaje të pathëna më parë nga jeta e tij, madje na tregoi edhe lidhjen e tij 5-vjeçare me Ronela Hajatin.

Por si për dreq, teksa po takonte moderatoren bukuroshe dhe pa dashje i hoqi njërin nga vathët.

Sigurisht që incidentet të tilla ndodhin në skenë dhe Marina e ka marrë me shumë sporti-vitet.

‘Më fal, më fal’, tha Zerka.

‘S’ka fare problem, kjo për syrin e keq’, shtoi Marina./newsbomb

Skenën mund ta shihni duke filluar nga 00:40.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme