Instagram “zbulon” një tjetër ruse

Prishtinë | 14 Tet 2017 | 20:47 | Nga

Instagram “ka zbuluar” një tjetër modele ruse.

Nina Serebrova është jashtëzakonisht aktive nëpër platformat sociale, veçanërisht në Instagram, ku poston vazhdimisht foto provokuese për ndjekësit e saj.

Nina është modele e Philip Plain Sport dhe në përshkrimin që i bën vetes thotë se veç këtij profesioni adhuron edhe motorat sportivë e shpejtësinë.

View this post on Instagram

Shape of me ?

A post shared by Nina Serebrova (@ninaserebrova) on

https://www.instagram.com/p/BZOn89XhAC3/?hl=en&taken-by=ninaserebrova

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme