Irina ngacmon Bradley-n në rrugë

Prishtinë | 25 Sht 2017 | 14:39 | Nga

Qëkur janë bërë prindër, supermodelja Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper nuk janë shfaqur shpesh së bashku në publik.

Interesimi i mediave për çiftin e famshëm, ka qenë mjaft i madh. Sidomos për të parë, vajzën e tyre, Lean. Gjithsesi, sot nuk do të flasim për vogëlushen e tyre, por për prindërit e saj.

Irina dhe Bradley janë fotografuar në rrugë, dhe një skenë e sikletshme mes tyre është kapur nga paparacët. Irina Shayk ka ngacmuar nga të pasmet Bradley-n. Çifti në fakt nuk ka qenë vetëm, por një mik i tyre i shoqëronte…

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme