Irina Shayk shfaqet në publik pas lindjes

Prishtinë | 12 Pri 2017 | 15:20 | Nga

Ehhh, kot nuk quhet supermodele…

Ndonëse pak ditë pas lindjes së fëmijës së saj të parë, ylli i pasareleva Irina Shayk gëzon të njëjtat forma perfekte.

Kujtojmë se rreth dy javë më parë ajo dhe një nga aktorët më të dëshiruar të planetit Bradley Cooper, u bënë prindër të një vajze.

Mediat e huaja ndërkaq kanë arritur të kapin fotot e para të Shayk pasi është bërë nënë, që po bëjnë xhiron e botës. Irina dhe Bradley po kalojnë periudhën më të rezervuar të jetës së tyre.

Ata janë përpjekur maksimalisht që gjithçka të bëhet në fshehtësi të plotë, pa bujë e larg mediave.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme