Ish-e dashura e Leonardo DiCaprios pozon krejtësisht e zhveshur në mes të pyllit

Prishtinë | 03 Pri 2018 | 17:54 | Nga

Çdo modele e di se ndriçimi është çelësi për një fotografi të mirë, dhe këtë mund ta vërtetojë edhe modelja Nina Agdal në fotografitë e fundit.

Modelja e njohur daneze u zhvesh tërësisht në mes të pyllit, duke marrë poza nudo.

26-vjeçarja ka guxuar që të shfaq të gjitha linjat dhe hiret e saj trupore, ndërsa disa prej fotografive i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në llogarinë zyrtare në Instagram.

“Kur drita dhe i dashuri juaj janë të bukur, duhet të bëni atë që duhet të bëni”, ka shkruar Agdal në mbishkrimin e njërës prej fotografive.

Nina u bë e famshme nga lidhja e saj me aktorin e njohur të Hollywoodit, Leonardo DiCaprio.

 

Këtë fotografi janë komentuar në masë të madhe nga ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme