Ish-kandidatja shqiptare për deputete, publikon fotografi provokuese me bikine

Prishtinë | 13 Kor 2019 | 17:58 | Nga Ekonomia Online

Ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi ka tërhequr gjithë vëmendjen me setin e radhës. Veshur me bikini të vogla, Arnida ka ekpozuar të pasmet ndërsa është me pamje nga dritarja.


E njohur si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkuruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte.

Duket se Arnida nuk e ka gjetur veten në politikë, dhe në profilin e saj në rrjete sociale nuk mungojnë fotot provokuese.1 / 6.

Ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi .

Të ngjashme