“Ishalla e mrama me hajr”, Sevdai Radogshi merr dozën e parë të vaksinës

Prishtinë | 09 Qer 2021 | 16:47 | Nga Ekonomia Online

Humoristi i njohur kosovar është vaksinuar.

Sevdai Radogshi, zbuloi përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Ai ka publikuar një fotografi derisa shihet duke marrë vaksinën Pfizer dhe ka shkruar se është doza e parë të cilën e ka marrë.

“Vaksina e parë Pfizer, ishalla e mrama me hajr”, ka shkruar humoristi në fotografi.

Ndryshe, qysh se nga mbërritja e dozave të para të vaksinës në Kosovë shumë nga figurat e njohura të artit dhe showbizzit janë vaksinuar të njëjtit e kanë bërë publike edhe në media.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme