Ja çfarë thotë Adelina Ismaili për Getin dhe Majkun

Prishtinë | 12 Nën 2018 | 09:16 | Nga Ekonomia Online

Adelina Ismaili vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe së fundmi ka publikuar një fotografi me Getin dhe Majkun.

Përkrah fotos, Adelina ka shkruar “” Some things never change… Like true friends , class & being MMV”, duke lënë të kuptohet se treshja kanë një miqësi mjaft të mirë.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme