Ja nga e ka marrë bukurinë Rasheli!

Prishtinë | 11 Mar 2018 | 12:56 | Nga

Ajo spikati qysh në daljet e saj të para në ekran, prej formave të saj trupore, e veçanërisht prej të pasmeve.

Rashel Kolaneci, cilësohet si një vajzë mjaft seksi, e cila pavarësisht largimit nga emisioni “Xing me Ermalin”, vijon të tërheqë vëmendjen.

Por nëse do të shihnit të ëmën e saj, do të zbulonit se nga e ka marrë bukurinë.

Me rastin e 8 Marsit, Rasheli ka publikuar një fotografi të së ëmës me trup elegantë dhe gjithë forma.

Ajo shihet e veshur e gjitha në blu, ndërsa duket mjaft fine.

“Mumi im, gëzuar festën më e bukura”, shkruan Rasheli poshtë fotos.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme