Ja nga e paska marrë bukurinë Aurela Hoxha (Foto)

Prishtinë | 21 Pri 2018 | 15:38 | Nga

Aurela Hoxha është modelja e njohur shqiptare e cila shquhet për imazhet provokative dhe pamjen seksi.

Por si rrallë herë në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetet sociale, Aurela nuk kishte publikuar një imazh të saj, por të nënës.

Nga kjo mund të konstatohet nga e paska trashëguar bukurinë Aurela.

https://www.instagram.com/p/Bh1Sm_fgTHO/?hl=en&taken-by=hoxha_aurela

https://www.instagram.com/p/BfWFSTQA-uI/?hl=en&taken-by=hoxha_aurela

https://www.instagram.com/p/BhrgLI7AyS_/?hl=en&taken-by=hoxha_aurela

https://www.instagram.com/p/BhWlz5Ngv6z/?hl=en&taken-by=hoxha_aurela

https://www.instagram.com/p/Bgqn16cA2qV/?hl=en&taken-by=hoxha_aurela

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme