Ja si dukej Ramush Haradinaj dhëndërr dhe Anita nuse

Prishtinë | 13 Gus 2016 | 19:29 | Nga

Kryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës është i martuar prej vitesh me moderatoren e televizionit publik të Kosovës.

Bëhet fjalë për çiftin Ramush dhe Anita Haradinaj të cilët vite më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

E nëse juve ju intereson të dini se si është dukur Ramushi si dhëndërr dhe Anita si nuse, ja një foto e tyre në ditën e dasmës.

ramushi-anita

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme