Ja si duken disa nga personat më të famshëm pa make-up (Foto)

Prishtinë | 23 Qer 2019 | 12:57 | Nga Ekonomia Online

Jemi mësuar t’i shohin gjithmonë të kuruar dhe pa asnjë defekt në lëkurë, por e dini si duken disa nga personazhet e famshëm pa make-up? Në fotot e renditura më poshtë do mund të kuptoni se edhe ata janë njerëz të zakonshëm, madje edhe VIP-at kanë probleme të ndryshme me lëkurën e tyre.

Po ju prezantojmë disa të famshëm pa make-up dhe do të habiteni me ndryshimin.

Halle Berry

Anne Hathaway

Sophie Turner

Sofia Vergara

Eva Longoria

Të ngjashme