Jagger nuk impenjohet si baba, por hap kuletën

Prishtinë | 23 Tet 2016 | 18:59 | Nga

Mick Jagger po pret fëmijën e tij të tetë, por duket se nuk ka ndërmend të krijojë një lidhje me nënën e fëmijës.

Jagger dhe balerina Melanie Hamrick shoqërohen prej dy vitesh dhe ajo do të lindë fëmijën e tij në dhjetor, por këngëtari i Rolling Stones s’e ka ndërmend të jetë çift me të.

“Daily Mail” shkruan se ata kanë rënë dakord financiarisht dhe secili do të vazhdojë jetën e tij. Ndërkohë Mick i ka blerë 30-vjeçares apartament 6 milionë dollarësh në New York.

Ndërkohë që flitet se Jagger ka nisur një lidhje me një modele ruse.

Image result for Jagger Melanie Hamrick

Image result for Jagger Melanie Hamrick

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme