James dhe Lisa martohen fshehurazi

Prishtinë | 28 Tet 2019 | 09:07 | Nga Ekonomia Online

James McAvoy dhe Lisa Liberati thuhet se janë martuar!

Aktori 40 vjeçar dhe aktorja në të njëjtën moshë, u kurorëzuan fshehurazi, tha një mik i tyre për Daily Mail.

Çifti nisi lidhjen në vitin 2017 pasi u takuan në një set filmi.

James më parë ishte i martuar me Anne-Marie Duff me të cilën u nda pas 11 vjet martesë. Dy muaj pasi përfundoi divorci, James dhe Lisa e kanë bërë publike romancën e tyre.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme