Jasmina thotë se Andi e la për këngëtaren e njohur kosovare, publikon edhe një foto

Prishtinë | 11 Maj 2021 | 15:35 | Nga Ekonomia Online

Andi dhe Jasmina kanë bërë vazhdimisht lëmsh rrjetin me marrëdhënien e tyre të çuditshme. Edhe kur ishin në “Përputhen” dhe të deklaruar për njëri-tjetrin gjeni gjithmonë probleme dhe mosmarrëveshje.

Ata dolën nga emisioni për të vazhduar njohjen jashtë dhe gjithë publiku ishte në pritje të konfirmonin lidhjen. Por ka ndodhur e kundërta.

Në një IsntaStory të pak minutave më parë Jasmina ka habitur të gjithë duke treguar se Andi ka lënë Jasminën vetëm në ditëlindjen e Fationit për të rendur pas këngëtares kosovare Diona Fona e cila e mori ish-konkurrentin si imazh në videoklipin e saj.

“Boll me pyetje se çfarë bën Andi, ku është Andi. Durova të dal si një femër e fiksuar para një shqipërie të tërë, ndërkohë që duket kush shkon mbas femrës së gabuar. Dje ka qenë I ftuar në ditëlindje, pork a ikur drejt Vlorës për t’I ardhur në ndihmë “shoqes” që e ka njohur vetëm kur I ka shkruar për ta marrë si imazh.

Të ngjashme