“Je bërë bajat”, Ylli Limani i kthehet fansit në mënyrën epike

Prishtinë | 19 Tet 2021 | 13:55 | Nga Ekonomia Online

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat. Megjithatë, ai ka dhe ndjekës që nuk e pëlqejnë dhe nuk ngurojnë t’ia shprehin në komente.

Së fundmi, Ylli ka publikuar disa foto në Instagram dhe një ndjekës i ka shkruar: “Shumë i bajatshëm je”.

Mirëpo, këngëtarit nuk i ka shpëtuar ky koment dhe i është përgjigjur me shumë sportivitet.

“100%”, ka shkruar Ylli.

Të ngjashme