Jehona tregon me krenari gjoksin (Foto)

Prishtinë | 12 Qer 2017 | 20:39 | Nga

Jehona Dreshaj, e cila është e njohur për format e saja seksi, kësaj radhe ka zgjedhur që të tregojë më shumë se duhet gjoksin e saj.

Në disa fotografi që ajo ka paraqitur kësaj here më afër gjoksin e saj bombastik për të cilin edhe shkruhet nëpër media.

Në disa foto të hedhura në faqen e saj në Instagram, Jehona tregon me krenari gjoksin e saj, që dorën në zemër duket perfekt.

Jehona është motra e këngëtares dhe bukuroshes Afërdita Dreshaj.

View this post on Instagram

?

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

View this post on Instagram

Standard ?

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

View this post on Instagram

Friyay

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

View this post on Instagram

?

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

View this post on Instagram

Christmas Eve ?

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme